googleba88693c99e7e8ce.html
tel. 22 813 10 29 email: biuro@gravsoft.pl
pon-pt w godz. 8-16

Gravsoft informatyka śledcza

Home Informatyka śledcza - ForensicOprogramowanie śledcze › Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

1 4

1 - 20 z 79

informatyka śledcza
  • promocja

Advanced Archive Password Recovery

Advanced Archive Password Recovery odzyskuje hasła i usuwa zabezpieczenia z plików ZIP i RAR utworzonych we wszystkich wersjach programów PKZip, WinZip, RAR oraz WinRAR zarówno w wersji z interfejsem graficznym użytkownika, jak i działających z linii poleceń. Elastyczne, zoptymalizowane narzędzie odzyskiwania haseł oferuje najlepszą wydajność odzyskiwania nawet najbardziej złożonych haseł. Gwarantowane odzyskanie danych z większości archiwów ZIP w czasie poniżej jednej godziny.

Advanced Archive Password Recovery

informatyka śledcza

Advanced IM Password Recovery

Natychmiastowe odzyskiwanie loginu i hasła w komunikatorach internetowych. Advanced Instant Messengers Password Recovery natychmiast odblokowuje konta IM i odzyskuje zapomniane hasła do wielu popularnych komunikatorów. Advanced Instant Messengers Password Recovery obsługuje ponad 70 popularnych komunikatorów internetowych, np. AOL, ICQ, MSN oraz Yahoo!  

Advanced IM Password Recovery

informatyka śledcza

Advanced Intuit Password Recovery

Natychmiastowe odblokowanie plików Intuit Quicken, Quicken Lawyer oraz QuickBooks. Advanced Intuit Password Recovery natychmiast odzyskuje lub resetuje hasła chroniące pliki Intuit Quicken, Quicken Lawyer oraz QuickBooks w wielu wersjach językowych (Kanada, Niemcy, Australia, Nowa Zelandia, Wielka Brytania), a także odzyskuje hasła transakcyjne (jednorazowe) chroniące połączenia z bankowością internetową w aplikacjach Quicken.  

Advanced Intuit Password Recovery

informatyka śledcza

Advanced Lotus Password Recovery

Advanced Lotus Password Recovery umożliwia odzyskanie haseł chroniących dokumenty utworzone w dowolnej wersji programów wchodzących w skład pakietu Lotus SmartSuite. Odzyskiwanie haseł o dowolnej długości i stopniu komplikacji z programów Lotus Organizer, Lotus WordPro, Lotus 1-2-3, Lotus Approach i Freelance Graphics. Prosty interfejs użytkownika umożliwia natychmiastowe odzyskanie nawet najbardziej złożonych haseł.

Advanced Lotus Password Recovery

informatyka śledcza

Advanced Mailbox Password Recovery

Natychmiastowe odzyskiwanie haseł do wiadomości email, kont POP3 i IMAP. Loginy i hasła przechowywane lokalnie są natychmiastowo i automatycznie odzyskiwane z wielu popularnych klientów poczty email. Dołączony emulator serwera POP3/IMAP umożliwia odzyskanie hasła POP3 i IMAP z dowolnego klienta poczty elektronicznej, włącznie z komputerami zdalnymi i platformami mobilnymi.

Advanced Mailbox Password Recovery

informatyka śledcza

Advanced Office Password Breaker

Łamanie haseł i odblokowywanie dokumentów zamiast długotrwałego odzyskiwania haseł. Advanced Office Password Breaker odblokowuje chronione hasłem dokumenty Microsoft Word i Excel w gwarantowanym czasie, zamiast atakowania i odzyskiwania złożonych haseł. Wymagane jest szybsze odblokowanie dokumentów? Można skorzystać z systemów wielordzeniowych lub wieloprocesorowych lub kilku komputerów równocześnie, w celu jeszcze szybszego uzyskania dostępu do danych.

Advanced Office Password Breaker

informatyka śledcza

Advanced Office Password Recovery

Advanced Office Password Recovery usuwa, zastępuje lub odzyskuje hasła chroniące dokumenty utworzone w dowolnym programie wchodzącym w skład pakietu Microsoft Office od wersji 2.0 do najnowszej wersji 2013. Intuicyjny interfejs użytkownika umożliwia określenie wielu trybów ataku i masek, podczas gdy wysoce zoptymalizowany kod niskiego poziomu zapewnia maksymalną wydajność i szybki sposób odzyskiwania nawet najbardziej złożonych haseł.

Advanced Office Password Recovery

informatyka śledcza

Advanced PDF Password Recovery

Odblokowanie dokumentów PDF wraz z usuwaniem ograniczeń edytowania, drukowania i kopiowania. Szybkie i wydajne otwieranie szyfrowanych i chronionych hasłem dokumentów PDF. Unikalna, opatentowana technologia Thunder Tables™ gwarantuje odzyskanie 40-bitowego klucza w czasie poniżej jednej minuty! Wielowątkowy kod niskiego poziomu jest zoptymalizowany do pracy na systemach wielordzeniowych, zapewniając najlepszą wydajność i najszybszy sposób odzyskiwania nawet najbardziej złożonych haseł.

Advanced PDF Password Recovery

informatyka śledcza

Advanced Sage Password Recovery

Gwarantowany natychmiastowy dostęp do dokumentów ACT! chronionych hasłem! Odzyskiwanie lub zastępowanie haseł chroniących pliki BLB, MUD i ADF/PAD utworzone zdalnie lub lokalnie w programie ACT!. Advanced Sage Password Recovery natychmiast udostępnia hasło chroniące dokumenty zapisane we wszystkich wersjach programu ACT!, łącznie z najnowszą wersją ACT! 2010. Zdalne operacje nie wymagają lokalnej instalacji w celu odzyskania haseł baz danych ACT!.

Advanced Sage Password Recovery

informatyka śledcza

Advanced SQL Password Recovery

Gwarantowany natychmiastowy dostęp do baz danych SQL Server chronionych hasłem! Advanced SQL Password Recovery umożliwia zmianę dowolnego hasła użytkownika lub administracyjnego chroniącego bazy danych w formacie Microsoft SQL Server 2000, 2005 lub 2008. Advanced SQL Password Recovery nie wymaga instalacji programu SQL Server. Narzędzie odzyskiwania haseł uzyskuje bezpośredni dostęp do pliku master.mdf, niezależnie od tego, czy program SQL Server jest zainstalowany i uruchomiony.

Advanced SQL Password Recovery

informatyka śledcza

Advanced WordPerfect Office Password Recovery

Advanced WordPerfect Office Password Recovery gwarantuje odzyskanie chronionych dokumentów utworzonych w dowolnej wersji dowolnego programu z pakietu Corel WordPerfect Office. Ujawnianie hasła w dowolnym języku o dowolnej długości i stopniu komplikacji w programach WordPerfect, Quattro Pro i Paradox bez przeprowadzania długotrwałych ataków. Natychmiastowe odzyskiwanie nawet najsilniejszych haseł.

Advanced WordPerfect Office Password Recovery

informatyka śledcza
  • nowość

Data recovery from SSD

Oprogramowanie systemowe SSD działa w tandemie z jednym z trzech up-to-date platformach sprzętowych - PC-3000 Express, PC-3000 UDMA, lub PC-3000 Portable - i jest on przeznaczony do naprawy i diagnostyki SSD i odzyskiwania danych z dysków SSD interfejsów SATA, PATA, mSATA i M.2 (NGFF)  i pojemności od 64 GB do 1 TB produkowane przez różnych producentów, takich jak OCZ, Corsair, Crucial, RunCore, a-Data, G.Skill Micron, Plextor, Intel, Samsung, Seagate, Kingston i inni.

Data recovery from SSD

informatyka śledcza

Davory

Davory odzyskuje pliki z uszkodzonych lub sformatowanych logicznie dysków. Zawiera niektóre z technik odzyskiwania danych z WinHex i skupia się na łatwości obsługi.

Oferuje dwa oddzielne, w pełni zautomatyzowane mechanizmy odzyskiwania danych .

Davory

1 4

1 - 20 z 79