googleba88693c99e7e8ce.html
tel. 22 813 10 29 email: biuro@gravsoft.pl
pon-pt w godz. 8-16

Gravsoft informatyka śledcza

Home Informatyka śledcza - Forensic › Narzędzia - analiza

Narzędzia - analiza

1 3

1 - 20 z 44

informatyka śledcza

CaseFile

CaseFile jest zastosowaniem wizualnej inteligencji, które mogą być wykorzystane do określenia związków i rzeczywistych łączy pomiędzy setki różnych rodzajów informacji.To daje możliwość szybkiego przeglądania relacji drugie, trzecie i n-tego rzędu i znaleźć linki inaczej undiscoverable z innymi typami narzędzi wywiadu.


CaseFile

informatyka śledcza

Discover the Hidden™

jest narzędziem które zapewnienia śledczym możliwość prowadzenia szybkiego wyszukiwania na komputerze Steganography , szyfrowania dla znanych programów . Odkrywanie tajemnic ma być szybkie i łatwe dzięki prostemu skanowaniu, wymagające minimalnej ilości wiedzy technicznej.

Discover the Hidden™

informatyka śledcza

Ikena Forensic Pro


Ikena Forensic Pro posiada taką same podstawowe cechy jak  Ikena Forensic 5.0, natomiast wyróżnikiem  Ikena Forensic Pro jest szybkość. GPU to wersja Ikena Forensic może użyć kart graficznych zgodnych CUDA wideo, które przetwarzają 10-15 razy szybciej . 

Ikena Forensic Pro

informatyka śledcza

Ikena Spotlight


upraszcza zadanie przygotowania do prezentacji dowodów wideo  w sądzie poprzez automatyzację procesu, podświetlanie, zasłaniającuch się obiektów w scenie. Wykorzystując opatentowaną technologię śledzenia obiektu MotionDSP, Ikena Spotlight jest w stanie śledzić wybrane osoby i obiekty, jak poruszają  się po scenie, oszczędzając godziny pracy fizycznej ustalenie tras ruchu . 

Ikena Spotlight

informatyka śledcza

Intella® 10, 100 & 250

Intella ® 10, 100 i 250 oferuje te same funkcje co Intella Pro. Jedyna różnica, że ​​definiuje ilość informacji przechowywanych elektronicznie (ESI) jakie można wyszukiwać i analizować. Na przykład, Intella ® 250 pozwala na wyszukiwanie do 250 GB, Intella ® 100 do 100GB i Intella ® 10 aż do 10 GB. 

Intella® 10, 100 & 250

informatyka śledcza

Intella® VIEWER

jest opcjonalnym dodatkiem do Intella ® Pro, 250 i 100. wykonuje te same czynności, funkcjia wyszukiwania i analizy jak Intella ® Pro, 250 i 100, z wyjątkiem obróbki i tworzenia nowej sprawy.

Zatem Viewer umożliwia dodatkowym śledczym, wyświetlić istniejący przypadek na innym komputerze. (Limit 2 widzom Intella ® 100, 3 250 widzów i 8 dla Intella ® Pro).

Intella® VIEWER

informatyka śledcza

Maltego

Maltego jest unikalną platformą opracowane w celu zapewnienia wyraźnego obrazu zagrożenia dla środowiska, jakie ​​organizacja posiada i prowadzi. Wyjątkową zaletą Maltego jest pokazanie złożoności i nasilenia pojedynczych punktów awarii, jak i relacji zaufania, które istnieją obecnie w zakresie infrastruktury.

Maltego

1 3

1 - 20 z 44