googleba88693c99e7e8ce.html
tel. 22 813 10 29 email: biuro@gravsoft.pl
pon-pt w godz. 8-16

Gravsoft informatyka śledcza

Home › Logicube

Logicube

1 - 9 z 9

informatyka śledcza

Forensic Falcon™

najszybsze i najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie do tworzenia obrazów , nieodzowne w tworzeniu cyfrowych dowodów . 

Falcon wyznacza nowy standard doskonałości w dziedzinie cyfrowych rozwiązań obrazowania danych kryminalistycznych.


Forensic Falcon™

informatyka śledcza

Forensic Quest®

Logicube Forensic Quest® jest ręcznym urządzeniem przechwytywania danych kryminalistycznych ,bogato wyposażone przeznaczone dla podmiotów związanych z egzekwowaniem prawa oraz służb wojskowych, rządowych i organizacji bezpieczeństwa korporacyjnego.

Forensic Quest®

informatyka śledcza

OmniClone® 10Xi

Specjalnie zaprojektowany do powielania dużych ilości danych , OmniClone® 10Xi  przesyła danye z prędkością do 4 GB / min. Rozwiązanie to  oferuje zaawansowane oprogramowanie i wbudowany wsparcie dla dysków twardych SATA i IDE. Zaprojektowane do ciągłego klonowania bez przerwy między sesjami,  - idealne dla środowisk produkcyjnych, gdzie szybkość i dokładność priorytetem.

OmniClone® 10Xi

informatyka śledcza

SuperSonix®

SuperSonix to druga generacja popularnego Sonix Logicube , jest to kompaktowe i przenośne rozwiązanie do klonowania z prędkością zbliżającą się do 8GB / min.Dużu ekran dotykowy , łatwy w użyciu interfejs, wbudowane wsparcie dla SATA / IDE wraz z opcjonalnią obsługą napędów SAS sprawia, że SuperSonix jest to niezwykle wszechstronny duplikator .

SuperSonix®

informatyka śledcza

ZClone®Xi

niezwykle szybki i niezastąpiony duplikator dysków , wysoka prędkość i zwielokrotnienie interfejsów powoduje iż staje się niezastąpionym

narzędziem w każdym laboratorium forensic .

ZClone®Xi

1 - 9 z 9