googleba88693c99e7e8ce.html
tel. 22 813 10 29 email: biuro@gravsoft.pl
pon-pt w godz. 8-16

Gravsoft informatyka śledcza

Home › Lavasoft

Lavasoft

1 - 10 z 10

informatyka śledcza

Ad-Aware Personal Security

Ad-Aware Pro Security jest programem  zabezpieczającym komputer , zapewnia zaawansowaną ochronę przed wirusami, malware, spyware, phishingiem, spamem jak i niebezpiecznymi stronami internetowymi .Polecany do zabezpieczenia komputera przy bankowości online .

Ad-Aware Personal Security

informatyka śledcza

Ad-Aware Pro Security

Pełna linia obrony przed najbardziej ekstremalnymi atakami złośliwego oprogramowania i cybernetycznymi zagrożeniami,


Ad-Aware Pro Security  dostarcza najbardziej zaawansowane anty-spyware , wykrywanie antywirusowe oraz lagorytmy blokujące zagrożenia , uzupełnione z potężnym dwukierunkowy firewall, posiada filtry internetowe przed atakami phishing oraz ochronę e-mail w czasie rzeczywistym.


Ad-Aware Pro Security

informatyka śledcza

Ad-Aware Total Security


Nasza najbardziej wszechstronna linia obrony, Ad-Aware Total Security zapewnia wielowarstwową ochronę dla pełnego bezpieczeństwa komputera, w tym ochronę poczty e-mail ,program antywirusowy, anty-spyware, firewall, anty-phishing, kontrolę rodzicielskieą oraz, kompletny zestaw bezpieczeństwo danych, takich jak szyfrowanie plików czy niszczarka cyfrowa.

Ad-Aware Total Security

informatyka śledcza

Lavasoft Driver Updater


Poprawia wydajności i stabilności systemu poprzez utrzymywanie zaktualizowanych sterowników. Automatycznie znajduje, aktualizuje i naprawia sterowniki na komputerze aby zoptymalizować go do szybszego i bardziej niezawodnego działania.

Lavasoft Driver Updater

informatyka śledcza

Lavasoft PC Optimizer


Optymalizacja wydajności komputera .


Zidentyfikować i skorygować nieprawidłowe odniesienia w rejestrze systemu Windows, usunąć niepotrzebne programy z Uruchom system Windows, czyszczenie historii przeglądania oraz pliki tymczasowe i wiele więcej w zaledwie kilku kliknięć.


Lavasoft PC Optimizer

informatyka śledcza

Lavasoft Tuneup Kit


Lavasoft Tuneup Kit oferuje wszystkie potrzebne narzędzia, aby przywrócić z powrotem  komputer do formy i prędkości działania w ciągu kilku minut. To potężne narzędzie pakiet (PC Optimizer i Updater Driver), który pozwala bezpiecznie zidentyfikować i naprawić problemy z komputerem, poprawić jego prędkość, stabilność i ogólną funkcjonalność systemu.

Lavasoft Tuneup Kit

1 - 10 z 10