googleba88693c99e7e8ce.html
tel. 22 813 10 29 email: biuro@gravsoft.pl
pon-pt w godz. 8-16

Gravsoft informatyka śledcza

Home › Kroll Ontrack

Kroll Ontrack

1 - 4 z 4

informatyka śledcza

Ontrack EasyRecovery Enterprise


Zaawansowana wersja programu dla firm, wspierająca przywracanie danych z sieci. Nowa wersja jest wzbogacona o funkcje ochrony i niszczenia danych z klasycznych nośników oraz środowisk VMwareR. Program do odzyskiwania danych umożliwia przywracanie danych z macierzy RAID. Wyposażony jest w poszerzony zestaw narzędzi: do odzyskiwania danych z poczty elektronicznej, podgląd heksadecymalny, S.M.A.R.T., analizę i diagnostykę zapisanych oraz uszkodzonych sektorów, narzędzia do tworzenia obrazu dysku, kopiowanie i odświeżanie dysku.

Ontrack EasyRecovery Enterprise

informatyka śledcza

Ontrack EasyRecovery Home dla Windows


Wygodne narzędzie dla użytkowników domowych do szybkiego i łatwego w obsłudze oprogramowania do odzyskiwania zdjęć, filmów, muzyki, a przede wszystkim ważnych dokumentów. Najnowsza wersja programu pozwala chronić, odzyskiwać oraz bezpowrotnie niszczyć dane z systemów operacyjnych Windows i Mac.


Ontrack EasyRecovery Home

informatyka śledcza

Ontrack EasyRecovery Professional


Niezastąpione narzędzie dla firm do samodzielnego przywracania danych. Nowa wersja pozwala chronić, odzyskiwać oraz bezpowrotnie niszczyć dane z systemów operacyjnych Windows i Mac. Program wyposażony jest w poszerzony zestaw narzędzi obejmujący: odzyskiwanie danych z poczty elektronicznej, podgląd heksadecymalny, S.M.A.R.T., analizę i diagnostykę zapisanych oraz uszkodzonych sektorów, narzędzia do tworzenia obrazu dysku, kopiowanie i odświeżanie dysku.

Ontrack EasyRecovery Professional

informatyka śledcza

Ontrack PowerControls MS Exchange Standard


Rozbudowane narzędzie które pozwoli w łatwy sposób kopiować, przeszukiwać, analizować i odtwarzać wiadomości elektroniczne lub inne elementy bezpośrednio z serwerów Microsoft® Exchange oraz Microsoft® SharePoint, serwerów backupowych, niezamontowanych plików EDB i plików Information Store.

Ontrack PowerControls MS Exchange Standard

1 - 4 z 4