googleba88693c99e7e8ce.html
tel. 22 813 10 29 email: biuro@gravsoft.pl
pon-pt w godz. 8-16

Gravsoft informatyka śledcza

Home Informatyka śledcza - Forensic › Informatyka śledcza

Informatyka śledcza

1 7

1 - 20 z 123

informatyka śledcza
Belkasoft Social Profile Saver to poręczne narzędzie do automatyzacji pobieranie niektórych treści społecznościowych w trybie offline .Narzędzie może pobrać profile publiczne, albumy zdjęć, treści z tablicy i podobne informacje. Jeśli login i hasło użytkownika są znane lub jeśli komputer analizowane jest zalogowany do odpowiedniej sieci społecznej, profilu Belkasoft Social Profile Saver może również pobierać wiadomości wysłane i odebrane przez użytkownika.

Belkasoft Social Profile Saver

informatyka śledcza

BlackLight

BlackLight jest wieloplatformowym narzędziem do analizy sądowej, który pozwala na szybką i intuicyjną  analizę mediów cyfrowych ( kryminalistycznych ). BlackLight jest zdolny do analizowania danych z komputerów Mac OS X, urządzeń z systemem iOS (iPhone, iPad, iPod touch) i komputerów z systemem Windows. Jest kompatybilny ze wszystkimi wiodącymi logicznymi i fizycznymi formatami sądowymi .

BlackLight

informatyka śledcza

Cesar sharing database

Cesar (Child Exploitation & Sexual Abuse Repository) jest to wspólna baza danych dotycząca materiałów z pornografią dziecięcą .

Pozwala sprawdzić czy odszukany materiał w toku postępowania nie jest powielanym materiałem i był już opracowywany .

Cesar sharing database

informatyka śledcza

Decryptum Portable

Decryptum Portable to zestaw Rainbow Tables które umożliwiają natychmiastowe deszyfrowanie plików Word i Excel do v.2003 Rainbow Tables z ataku Passware Kit Enterprise lub Passware Kit Forensic.

Z Decryptum Portable, deszyfrowanie odbywa się w trybie offline, więc nie ma potrzeby, aby połączyć się z serwerem Decryptum Passware

Wysyłamy na dysku USB.

Decryptum Portable

informatyka śledcza

Discover the Hidden™

jest narzędziem które zapewnienia śledczym możliwość prowadzenia szybkiego wyszukiwania na komputerze Steganography , szyfrowania dla znanych programów . Odkrywanie tajemnic ma być szybkie i łatwe dzięki prostemu skanowaniu, wymagające minimalnej ilości wiedzy technicznej.

Discover the Hidden™

informatyka śledcza

Elcomsoft Forensic Disk Decryptor

Wykonaj pełną analizę sądową zaszyfrowanych dysków i woluminów chronionych w wersjach stacjonarnych i przenośnych z funkcją BitLocker, PGP i TrueCrypt. Elcomsoft Decryptor Forensic Disk umożliwia odszyfrowanie danych z zaszyfrowanych dyskach lub cąłe zaszyfrowane woluminy, zapewniając pełny dostęp do sądowej chronionym informacji przechowywanych w trzech najbardziej popularnych rodzajów kryptograficznych zabezpieczeń. Dostęp do zaszyfrowanych informacji jest w czasie rzeczywistym.

Elcomsoft Forensic Disk Decryptor

informatyka śledcza

EnCase® eDiscovery

Kompletne gama produktów do efektywnego zarządzania przechowywanych elektronicznych dokumentów w sprawach sądowych, arbitrażowych i dochodzeń wewnętrznych lub regulacyjnych ,znacznie zmniejsza ryzyko i koszty związane z e-discovery.

EnCase® eDiscovery

1 7

1 - 20 z 123