googleba88693c99e7e8ce.html
tel. 22 813 10 29 email: biuro@gravsoft.pl
pon-pt w godz. 8-16

Gravsoft informatyka śledcza

Home › Cellebrite

Cellebrite

1 - 11 z 11

informatyka śledcza

UFED 4PC Ultimate

Rozwiązanie oparte na platformie PC CellebriteUFED 4PC, oparty jest na tej samej technologii UFED pozwala użytkownikom na wykonywanie ekstrakcji, dekodowania, analiz i raportów z ich istniejącego komputera PC lub laptopa.

UFED 4PC Ultimate

informatyka śledcza

UFED Phone Detective

Pomaga śledczym szybko zidentyfikować model telefonu komórkowego poprzez jego cechy fizyczne, eliminując ryzyko blokady telefonu .

Aby zidentyfikować telefon, użytkownik odpowiada na osiem kluczowych pytań dotyczących wyglądu telefonu.
Ponadto UFED Phone Detective zapewnia użytkownikom możliwość podglądu szczegółowych danych urządzenia, szczegóły połączeń, charakterystykę urządzenia i wiele więcej.

UFED Phone Detective

informatyka śledcza

UFED Touch Logical

jest to kompleksowe, wszystko-w-jednym, mobilne rozwiązanie dla służb dochodzeniowych . Umożliwia on uproszczona i szybką logiczną ekstrakcję danych dowodowych z szerokiej gamy urządzeń mobilnych, urządzeń GPS, tabletów, kart pamięci i telefonów.

UFED Touch Logical

informatyka śledcza

UFED Touch Ultimate

Najbardziej zaawansowany technologicznie produkt umożliwiający  wydobycie, dekodowanie, analizę i raportowanie danych mobilnych. Wykonuje fizyczne, logiczne, wydobycie haseł z systemu plików oraz wszystkich danych w tym ukrytych i usuniętych.

Obsługuje szeroką gamą urządzeń przenośnych, urządzeń GPS, tabletów, kart pamięci i telefonów również z chińskimi chipsetami.

UFED Touch Ultimate

informatyka śledcza

UFED Turn-key

to mobilne rozwiązanie forensic, specjalnie zaprojektowane dla mobilnych  użytkowników, aby wykonać ekstrakcję, dekodowanie, analizę i raportowanie na jednej przenośnej i wytrzymałej platformie ,współpracuje  z szeroką gamą telefonów komórkowych, urządzeń GPS, tabletów, kart pamięci i telefonów z chińskimi chipsetami .

UFED Turn-key

1 - 11 z 11