googleba88693c99e7e8ce.html
tel. 22 813 10 29 email: biuro@gravsoft.pl
pon-pt w godz. 8-16

Gravsoft informatyka śledcza

Home › Blackbag Technology

Blackbag Technology

1 - 4 z 4

informatyka śledcza

BlackLight

BlackLight jest wieloplatformowym narzędziem do analizy sądowej, który pozwala na szybką i intuicyjną  analizę mediów cyfrowych ( kryminalistycznych ). BlackLight jest zdolny do analizowania danych z komputerów Mac OS X, urządzeń z systemem iOS (iPhone, iPad, iPod touch) i komputerów z systemem Windows. Jest kompatybilny ze wszystkimi wiodącymi logicznymi i fizycznymi formatami sądowymi .

BlackLight

informatyka śledcza

MacQuisition jest potężnym narzędziem typu 3-w-1 do pozyskiwania na żywo danych, skierowane jest do zbierania danych  kryminalistycznych i rozwiązanie obrazowania. Przetestowany i używany przez doświadczonych śledczych sądowych od ponad 7 lat, MacQuisition pozyskuje dane z ponad 185 różnych modeli komputerów Macintosh.

MacQuisition działa na systemie operacyjnym Mac OS X i zbiera dane z Xserve, Mac, iMac, Mac Mini, MacBook, MacBook Air analizuje komputery w ich ojczystym Mac OS X dla danego środowiska.

Uwaga: MacQuisition został zaprojektowany do zbierania danych z komputerów Macintosh z systemem Mac OS X, a nie obrazu urządzenia iPhone lub iPad. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oprogramowania kryminalistyki BlackLight

Więcej informacji na temat pozyskiwania danych z iPhone, iPad, iPod Touch i urządzeń.

MacQuisition

informatyka śledcza

Mobilyze jest mobilnym narzędziem wyszukiwania danych, zapewnia użytkownikom bezpośredni dostęp do danych z urządzeń iOS i Android.

Specjalnie zaprojektowany z naciskiem na łatwość użytkowania , Mobilyze został opracowany w odpowiedzi na potrzebę analizy danych przez organy ścigana zawarte na urządzeniach mobilnych .

Aplikacja działa na systemach Mac lub Windows i może być skutecznie stosowana w pracy  laboratoriach kryminalistyki.

Po zainstalowaniu Mobilyze, wystarczy podłączyć smartfon lub tablet do portu USB, a Mobilyze rozpocznie zbieranie  wszystkich odpowiednich danych użytkownika. Dane te są następnie dostępne do przeglądania, wyszukiwania i filtrowania w ciągu kilku minut.

Przez jego niezwykle prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, Mobilyze pozwala użytkownikom łatwe użycie wszystkich możliwości technicznych, aby szybko ustalić, czy badany obiekt nie zawiera istotnych dowodów kryminalistycznych, i stwierdzenie dalszych działań  czy urządzenie musi być wysłane do laboratorium kryminalistyki dla kompleksowej analizy. Gdy odpowiednie dane są odkryte, Mobilyze zapewnia raportowania w czystym i czytelnym formacie poprzez jedno kliknięcie. Jeśli wymagana jest dalsza analiza, użytkownicy mogą bezproblemowo importować dane do Blacklight Mobilyze do bardziej kompleksowej analizy sądowej.

Jak w każdym z naszych produktów, to doświadczenie klienta sprawia, że Mobilyze staje się bezcennym narzędziem , dlatego zapewniamy pełne najwyższej klasy wsparcie techniczne i dochodzeniowe poprzez kontakt z naszym zespołem analityków i instruktorów analizy sądowej .

Mobilyze

informatyka śledcza

SoftBlock

SoftBlock ™ to narzędzie analityczne do blokowania zapisu oprogramowania . SoftBlock szybko identyfikuje nowo podłączone urządzenia sprzętowe i montuje urządzenia z uprawnieniami tylko do odczytu lub odczytu i zapisu w zależności od preferencji użytkownika.

Ten program jest zbudowany do zadań kryminalistycznych dla potrzeb zarówno dużych laboratoriów kryminalistycznych , cyfrowej analizysądowej dla osób indywidualnych. SoftBlock pozwala pracownikom kryminalistycznym , szybko i bezpiecznie przeglądać dane dowodowe zawarte na urządzeniach , zanim dane zostaną  importowane.Ważna uwaga: najnowsza wersja SoftBlock OS X 10.7.x wymaga - 10.9.x. Jeśli korzystasz ze starszej wersji systemu Mac OS X, należy kontynuować korzystanie z aktualnego oprogramowania SoftBlock

SoftBlock

1 - 4 z 4