googleba88693c99e7e8ce.html
tel. 22 813 10 29 email: biuro@gravsoft.pl
pon-pt w godz. 8-16

Gravsoft informatyka śledcza

Home Informatyka śledcza - Forensic › Bezpieczeństwo Systemów

Bezpieczeństwo Systemów

1 2

1 - 20 z 28

informatyka śledcza

Advanced EFS Data Recovery

Deszyfrowanie plików chronionych w systemie szyfrowania plików (EFS). Advanced EFS Data Recovery deszyfruje pliki chronione systemem EFS w systemie Windows 2000, XP, Server 2003/2008, Vista, Windows 7. Odzyskiwanie jest możliwe nawet przy przenoszeniu chronionego dysku do innego komputera, ponownego formatowania partycji systemowej lub w przypadku uszkodzenia kluczy szyfrowania. 

Advanced EFS Data Recovery

informatyka śledcza

ElcomSoft System Recovery

Zastępowanie lub odzyskiwanie haseł kont systemu Windows. Wymagany natychmiastowy dostęp do zablokowanych kont? Zapomniane rzadko używane hasło Administratora? Natychmiastowy dostęp do konta przez logowanie z użyciem płyty bootowalnej Elcomsoft System Recovery Boot CD lub przypisanie przywilejów administracyjnych do dowolnego konta użytkownika! Szyfrowanie EFS? Wymagane oryginalne hasła konta? Szybki atak umożliwi odzyskanie wartości hash hasła do analizy off-line!

ElcomSoft System Recovery

informatyka śledcza

Nessus Manager

Łączy w sobie potężne narzędzia do skanowania, wykrywania i funkcji audytu z Nessus, jest na świecie najczęściej wykorzystywanym skaner luk w zabezpieczeniach, z rozległymi funkcjami zarządzania i współpracy.

Nessus Manager

1 2

1 - 20 z 28