googleba88693c99e7e8ce.html
tel. 22 813 10 29 email: biuro@gravsoft.pl
pon-pt w godz. 8-16

Gravsoft informatyka śledcza

Home Informatyka śledcza - ForensicOprogramowanie śledcze › Analiza urządzeń GSM

Analiza urządzeń GSM

1 - 20 z 20

informatyka śledcza

ACESO KIOSK

Aceso spełnia wytyczne ACPO i jest zgodny z "czterema zasadmi", które przynależą do procesu do uzyskiwania dowodów z urządzeń elektronicznych. Aceso jest wyjątkowy w tym zakresie i pozwala policji na przechwytywanie dużej ilości danych, które przyczynia się do szybszego i trafnego rozpoznania sprawy.

ACESO KIOSK

informatyka śledcza

ACESO KIOSK CAMERA

Aceso spełnia wytyczne ACPO i jest zgodny z "czterema zasadmi", które przynależą do procesu do uzyskiwania dowodów z urządzeń elektronicznych. Aceso jest wyjątkowy w tym zakresie i pozwala policji na przechwytywanie dużej ilości danych, które przyczynia się do szybszego i trafnego rozpoznania sprawy.Zestaw z zintegrowaną kamerą .


ACESO KIOSK CAMERA

informatyka śledcza

Camera Ballistics

Jest narzędziem, które określa, czy zdjęcie zostało zrobione przez podejrzanego przez dane urządzenie ,,kamerę/aparat", czy też nie.

Szybkie wydajne , możliwość skanowania ogromnych ilości danych .

Camera Ballistics

informatyka śledcza

MOBILedit! Forensic

Z MOBILedit Forensic można przeglądać, wyszukiwać i pobierać wszystkie dane z telefonu za pomocą tylko kilku kliknięć. Dane te obejmują historię połączeń, książkę telefoniczną, wiadomości SMS, MMS, pliki, kalendarz, notatki, przypomnienia , danych aplikacji, takich jak Skype, Dropbox, Evernote, itp.

Będzie również można pobrać wszystkie informacje, takie jak numer IMEI telefonu, dane systemów operacyjnych, oprogramowania, w tym szczegóły SIM (IMSI), ICCID i informacje związana z lokalizacją. MOBILedit Forensic, umożliwia również odzyskać usunięte dane z telefonów i ominąć hasło, PIN itp.

MOBILedit! Forensic

informatyka śledcza

Phone Forensics Express

Nowe, szybkie i łatwe w użyciu oprogramowanie do ekstrakcji danych z telefonów .
Pozwala przyspieszyć dochodzenie - wyodrębniać kilka telefonów jednocześnie i tworzyć szerokie spektrum raportów z dużą łatwością .

Phone Forensics Express

informatyka śledcza

SIM Card Utility


SIM Card Utility może być używany do odczytywania kart SIM GSM , jak również potrafi kopiować dane z karty podejrzanego na kartę HTCI Labs Slug. Średni czas przechwytu karty SIM to około 30 sekund jest  tworzony plik XML z danymi z karty.

SIM Card Utility

1 - 20 z 20